Informujemy, iż w dniu wczorajszym zakończyło się szkolenie zawodowe Pracownik gospodarczy z aranżacją terenów zielonych. Uczestnikom, którzy zdali egzaminy końcowe gratulujemy!
Kolejnym wyzwaniem jest staż zawodowy, który będzie realizowany przez okres 3 m-cy.
